Сталі вирази

Уляна
Повідомлень: 1
З нами з: 19 квітня 2010, 15:15

Сталі вирази

Повідомлення Уляна » 19 квітня 2010, 15:22

Підкажіть, будь ласка, як правильно написати українською мовою "найти в нашем лице партнера". Російською реченння таке: "Вы можете быть уверены. что всегда сможете найти в нашем лице партнера."
Дослівний переклад "знайти в нашій особі" мені здаєтьсмя не вірним, а іншого підібрати не можу.

Дякую
Хорошого дня :)))
Уляна

Lesya
Повідомлень: 23
З нами з: 25 листопада 2009, 09:47

Re: Сталі вирази

Повідомлення Lesya » 20 квітня 2010, 10:12

Уляна писав:Підкажіть, будь ласка, як правильно написати українською мовою "найти в нашем лице партнера". Російською реченння таке: "Вы можете быть уверены. что всегда сможете найти в нашем лице партнера."
Дослівний переклад "знайти в нашій особі" мені здаєтьсмя не вірним, а іншого підібрати не можу.

Дякую

Можливо простіше буде так: "Ви можете завжди розраховувати на мене як на партнера".

Геннадий Тарадин
Повідомлень: 259
З нами з: 29 грудня 2009, 00:46
Звідки: Украина

Повідомлення Геннадий Тарадин » 22 квітня 2010, 09:58

Lesya, можливо це вираз відноситься до рекламного звернення. І "в нашем лице" передбачається не до окремої людини, а до послуг виробника (представника) товарів (послуг). Ймовірно Уляна і хоче уникнути слова "особі, особистості". Може, як варіант: "завжди зможете знайти партнера з нашого боку". У будь-якому разі, питання поставлене у множині, а не в однині. :wink:

Lesya
Повідомлень: 23
З нами з: 25 листопада 2009, 09:47

Повідомлення Lesya » 22 квітня 2010, 10:27

Геннадий Тарадин писав:Lesya, можливо це вираз відноситься до рекламного звернення. І "в нашем лице" передбачається не до окремої людини, а до послуг виробника (представника) товарів (послуг). Ймовірно Уляна і хоче уникнути слова "особі, особистості". Може, як варіант: "завжди зможете знайти партнера з нашого боку". У будь-якому разі, питання поставлене у множині, а не в однині. :wink:


Так, Ви вірно відмітили щодо множини. Ваш варіант приймаю.

Геннадий Тарадин
Повідомлень: 259
З нами з: 29 грудня 2009, 00:46
Звідки: Украина

Повідомлення Геннадий Тарадин » 22 квітня 2010, 10:39

Як завжди мовчить автор теми.... :roll:


Повернутись до “Українська мова”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 103 гостей